İnstragram'a Yepyeni Özellikler Geliyor!

instragrama-yepyeni-ozellikler-geliyor

Sosyal medya kullanıcılarını oldukça sevindirecek bir haber ile yine karşınızdayız.
Facebook'un Instagram üzerinde çalıştığı yeni güncellemesi sayesinde artık kişileri takip listesinden çıkarmadan doğrudan sessize alınabilecek.Bu özellik ile instagramı aktif olarak kullanan kullanıcılar madur olmaktan da kurtulmuş olacak.Arkadaşlarımız arasında en çok şikayetçi olduğumuz fakat kırmak istemediğimiz zamanlrda bazen ne yapacağımızı bilemeiyor bu özellik bizi maduriyetimizi gidecerek.

 

Facebook, Instagram'ı güncellemeye ve günden güne geliştirmeye devam ediyor. Son çalışmalarıyla tamamen rahat bir kullanım sağlamaya yönelik çalışmalara da başlandı bile. Şu an için test aşamasında olan yeni özelliklerden ilki ve en önemlisi kişileri sessize alma özelliği. Siz insanları takiptan çıkarmadan sizi rahatsız etmelerinden oldukça hızlı bir biçimde kurulmaya başlayacaksınız.Sizlere bilidirim yağmuru gelmesini engelleyecek özelliklere sahip olduğunu da belirtmek isteriz.Bu sayede de hem takip etmek durumunda olduğunuz hem de paylaşımlarını pek de beğenmediğiniz kişileri sessize alarak bu problemden kurtulabileceksiniz.


 
Üzerinde çalışılan ikinci özellik yavaş çekim modu. Yani uygulamanın kendisine bu özellik entagre edilerek hzılı bir biçimde payalaşılması da sağlanmak amaçlanıyor diyebiliriz. Yani önce telefondan çekip daha sonra uygulamaya yüklemekle uğraşmayacak.Böylece daha rahat ve esnek bir kullanım sağlanmış olacak.

Sinem özdemir

 

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR