İnstagram'a E-Ticareti Kolaylaştıran Ödeme İşlemleri Güncellemesi!

instagrama-e-ticareti-kolaylastiran-odeme-islemleri-guncellemesi

Son dönemlerde instagram uygulaması güncelleme konusunda sınır tanımıyor ve bir kez daha yine yapacağını yaptı elde ettiğimiz bilgilere göre insatgrama kullanıcıların e-ticaret sitesinde satın aldıkları ürünlere ödeme işlemleri konusunda kolaylık sağlayabilmesi adına bir adım attı.


Instagram'ın uygulama üzerinden ticareti kolaylaştıracak yeni özellikler eklemeye başladığı ortaya çıktı.Bu gelişme çalışması sonarsında bizler ürünlerimizi ve ödeme işlemlerimizi hızlı bir biçimde gerçekleştirecek hale gelmiş olacağız.Instagram, son günlerde özellikle F8 Konferansı sırasında birçok yeni özelliğini tanıtmıştı. Güncellemeler sonrası pek çok kullanıcı bu özellikleri kullanmaya başlamıştı ve biraz daha gelişerek farklı bir boyut kazandı.

Artık Instagram üzerinden ödeme yapmak mümkün olacak. Henüz tüm kullanıcılar için etkin olmayan bu yeni özelliğin ilk olarak küçük işletmelerde yapılan 'rezervasyon' işlemlerinde kullanılabileceği, yani siz bir mağaza yad herhangi bir restoranta gitmeden önce dahi ödeme işleminizi gerçekleştireck güce sahip olacaksınız.İlerşeyen dönemlerde ödeme işlemleri ile ilgili güncellemeler bekleniyor.

Sinem Özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR