Haziran Yazilari

emlak projeleri

  • 13.6.2018 13:57:11
  • 0 Yorum
  • 684

Türkiye'nin ekonomisine en büyük katkısı sağlayan İnşaat sektörü son zamanlarda düşüş yaşansada yapılan vergi muafiyetleri ve konutlardaki yüzde 20 indirim tekrardan canlanmasına sebep olmuş,halkın ev konut sahibi olmasına ön ayak olunmuştur. İnşaat firmalarımız sadece Türkiye'de değil,dünyanın her tarafında,hemen hemen her şehrinde projeler yapım,adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır.
Türk inşaat firmaları ve Türk mühendisler farklı mimarisi olan,yeni bir akım başlatarak projelerin yapılmasına ve diğer firmalara örnek olacak projelere imza atılmıştır.  Türkiye'de Emlak Projeleri veya Emlak Haberleri diyince hem Dünya'nın her tarafında hemde türkiye'de isim yapmış bazı profesyonel firmalar akla gelmektedir.  Sadece bu firmalarla işin yürüdüğünü söylemek elbetteki yanlış olur. Her geçen gün Firmaların artması beraberinde büyük bir rekabet ortamı sağlayarak daha güzel projelerin yapılmasına sebep olmuştur. Bu durum bazı firmaların batmasına sebep olurken sağlam proje yapan,farklı mimarilere imza atan firmaların nasıl büyüdüğünü görmekteyiz. Türkiye'de ki bu inşaat sektörü pazarı çok büyük ve herkes istifade etmeye devam çalışıyor. Bu rekabet ortamından rahatsız olanlar aslında inşaat alanında ki bu gelişmenin farkında olmayanlardır. Türkiye'nin her ilinde,ilçesinde kocaman plaza'lar,avm'ler,siteler,konaklar ve mühteşem villalar yapıldı ve halen de devam eden bu projeler var.  hiç şüphesiz bu pazardan en büyük payı İstanbul,ardından Ankara ve ardından ise izmir geliyor. Bu illerimizde devasal konut projeleri yükseliyor. Çoğo proje'de kendine has bir mimarisi bulunup,bünyesinde sosyal tesisler,yeşil alan,ofisler gibi insanların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için hemen hemen herşey mevcut.

İsimden Numara Sorgulama

  • 26.6.2018 17:42:17
  • 0 Yorum
  • 717

Bilinmeyen numaralar servisini kullanarak birçok bilgiye ulaşabilmeniz mümkün.  Hakkınızda açılan davalara bakabilir,tesisatçılara,ulaşım bilgilerine,özel servis numaralaarına,araç muayene bilgisine,araç kurtarma,banka şubeleri,eğlence sektöründeki firmalara ve en önemliside isimden numara sorgulama yapabilmeniz mümkün. Hal böyle olunca bu alanda firmalar artmaya başladı ve kalite gün geçtikçe düşmeye başladı. Şu anda ihtiyacı olsa bile acaba istediğim bilgilere ulaşabilirmiyim diye soruları sormak doğal bir hal aldı. Size cüzzi miktarlar ödeterek ulaşmak istediğiniz bilgilere güvenli bir şekilde sizlere aktarabiliriz. Bilinmeyen numaralar servisimizden yararlanabilir ve farkı görebilirsiniz.